OBJEDNÁVÁM

E-BOOK 7 DŮVODŮ, PROČ VOLIT INVESTIČNÍ NEMOVITOST

+ BONUS: Tahák realitního investora

ANO, OBJEDNÁVÁM E-BOOK 7 DŮVODŮ, PROČ VOLIT INVESTIČNÍ NEMOVITOST.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

INSPIRUJTE SE, JAKÉ KROKY DĚLAJÍ JÍNÍ INVESTOŘI

Doporučuji přečíst si tento poučný e-book plný praktických rad všem, kteří váhají do čeho investovat a nemovitosti jsou v jejich hledáčku zájmu. Jsem ráda, že se mi Pavlin e-book dostal do rukou. Kdybych měla možnost si ho prečíst dřív, zamyslela bych se nad nejednou radou a možná udělala věci jinak a lépe. Děkuji za tak přínosný materiál.
Reference Lucie: Osobní rozpočtář
Lucie KonečnáAutorka projektu Máma Superhrdinkou
Čtivé, praktické a jednoduché. Tento ebook se netváří jako investiční poradna ani jako reklama na to, proč někomu svěřit své peníze. Jednoduše Vám vysvětlí, jak to v realitě vypadá s investováním do nemovitosti, i když nejste žádný milionář nebo ředitel vesmíru. Doporučuji.
Reference Anna: 7 důvodů, proč volit investiční nemovitost
AnnaMarketing Manager
Doporučuji každému, kdo se zajímá o své finance. Velice podrobně a kvalitně popisuje aspekty dané problematiky, tj. s čím se člověk může potkat, co ho čeká a na co si má dávat pozor, resp. neopomínat. Popis také zahrnuje daňovou stránku aktivit, která je výstižná a popisuje realitu dle současného daňového řádu.
Reference Vojtech: 7 důvodů, proč volit investiční nemovitost
VojtěchFinanční ředitel

CO VÁM NÁKUP E-BOOKU PŘINESE?

  • Budete vědět, jak investovat do nemovitostí, i pokud nedisponujete hodně pěnězi.
  • Dozvíte se, jakými způsoby vyděláte na investiční nemovitosti.
  • Zjistíte, co je trojí výnos a jak ho můžete získat i vy.
  • Proč je investování do nemovitostí vhodné i pro vás.

E-book je vhodný pro všechny, kdo zvažují koupi investiční nemovitosti, ale nejsou si jistí, zda je to pro ně to pravé. Zorientujte se jednou provždy v investování do nemovitostí.