Plná peněženka (nejen) na Nový rok: Chcete peníze za to, že nakupujete?

Kdo by nechtěl, že? Jestli už jste četli 9 tipů, jak vylepšit obsah Vaší peněženky ihned, tak si možná vybavíte, že jsem tam zmiňovala cashbackové portály. Já osobně používám portál Plnápeněženka.

Je pravda, že tenhle tip není úplně tak ihned, je to spíš návyk, který byste si měli vybudovat ihned.

Proč? Protože díky tomu budete získávat peníze zpět ze svých nákupů. A možná budete nakonec překvapeni, že tímto způsobem si můžete docela dost přilepšit. Nevěříte? Nebudu to zdržovat.

Plná peněženka
   Zdroj: plnapenezenka.cz

Toto je výpis z mého účtu. Za to už si dokážu představit, jak si udělat radost. Co Vy?

Plná peněženka: To je cashback po Česku

Možná jste už o portálu PlnáPeněženka slyšeli. Přiznám se, že když jsem o něm slyšela poprvé já, domnívala jsem se, že to bude zase nějaký povedený způsob, jak oklamat lidi.

Než jsem ho skutečně začala používat, chvilku to trvalo. I proto, že jsem tam dřív nenašla uspokojivou nabídku obchodů. Ale to je minulost.

Taky mi to přišlo složité, „že na to musím myslet“ a vůbec… že to tak nějak zdržuje.

Když se ohlédnu zpět, jsem ráda, že jsem tyhle myšlenky překonala. Je to totiž docela fajn způsob, jak získat peníze, se kterými jste vlastně vůbec nepočítali.

Plná peněženka patří mezi nejoblíbenější a nejstarší cashbackové portály. Dnes již můžete vybírat z velkého počtu eshopů, u kterých za své útraty dostanete zpět část peněz. A počet uživatelů portál počítá na stovky tisíc!

Obchodů jsou stovky a nechybí mezi nimi Mall.cz, Kasa.cz, Booking.com, eBay.com, Euronics.cz, Zoot.cz a mnohé další. Milovníky čínských vychytávek jistě potěší přítomnost AliExpressu.

Zastoupení zde mají obchody z různých kategorií jako cestování, elektronika, domácnost, jídlo, drogerie či finance a služby.

Každý nově registrovaný uživatel získá 60 Kč jako vstupní bonus. Odměn má však Plná peněženka připravených mnohem víc.

Za doporučení portálu kamarádům dostanete 300 Kč. Za přidání do internetového prohlížeče vám na účtu přistane 10 Kč. A portál vyplácí peníze již od jedné koruny.

Na stránkách pravidelně probíhají různé akce a zákaznická podpora je velmi responzivní. Jediné, co bych vytkla je nepřítomnost mobilní aplikace.

Nezbytná výbava vášnivých nakupujích

Ptáte se, jak přesně získáte peníze od Plná peněženka? Po dokončení registrace a ověření Vaší emailové adresy máte k dispozici přehledný seznam eshopů a služeb. Stačí jen kliknout na odkaz a přejít přímo do zvoleného obchodu.

Zde si vyberete a nakoupíte vše potřebné. Po odeslání objednávky je v systému Plná peněženka doplněn zápis o výši nákupu a také odpovídající odměna.

Po uhrazení Vaší objednávky z e-shopu přes systém Plná peněženka, se odměna připíše na Váš uživatelský účet. Peníze si pak jen jednoduše převedete na vlastní bankovní účet. Připsání odměny většinou trvá 2-3 týdny.

Z čeho vyplácí Plná peněženka odměny?

Cashback systém od Plné peněženky funguje jako provizní systém. Pokud se dostanete do e-shopu ze seznamu spřátelených obchodů přes unikátní odkaz, prodejce z každého takového systému vyplácí provozovateli Plné peněženky odměnu. O tu se s Vámi pak Plná peněženka podělí.

Portál už funguje také na Slovensku. Pro své zákazníky často vymýšlí různé zlepšováky a akce.

Co mě na tomto portálu hodně baví jsou odměny za časté používání, resp. nakupování, čímž lze navýšit odměnu ve věrnostním programu až o 10%.

Jasně, můžete namítnout, že abyste získali hodně peněz zpět, musíte hodně nakoupit. To je pravda. Asi těžko budete něco kupovat jen proto, abyste dostali zpět pár procent.

Já osobně používám portál při dovolených na platby za hotely, ale třeba také když jsem vybavovala domácnost spotřebiči. Tímto způsobem jsem se dostala poměrně rychle na částku, kterou jste viděli v úvodu tohoto příspěvku.

Třeba i proto, že během dvoutýdenní dovolené bylo velmi snadné udělat hodně transakcí – každou noc většinou trávíme v jiném hotelu. A zvýšit tak vyplacenou odměnu. Navíc na dovolené býváte ve více lidech, takže také částky, ze kterých se odměna počítá, se tím navyšují.

Celé je to v podstatě o tom si uvědomit, když něco kupuju, že tento obchod spolupracuje s Plnou peněženkou a prokliknout se do něj přes ni. To je celé.

Jako byste takové peníze našli na zemi. Co myslíte?

Pavla Matěnová

Ráda inspiruji lidi k tomu, aby se zajímali o správu svých peněz a investování. Ukážu Vám, jak můžete navýšit obsah vaší peněženky, abyste jednou svému mladšímu já poděkovali za dobré rozhodnutí. Ráda pomůžu k větší svobodě i vám.

Jak spravovat peníze, abyste jich měli víc a kde začít, když přemýšlíte, že byste chtěli investovat, zjistíte v knize Přemýšlej jako investor.

Pokud chcete ochránit své peníze před inflací a zajistit si růst hodnoty vašich peněz v čase, bude vás zajímat e-book 7 důvodů, proč volit investiční nemovitost.
Jestli toužíte po klidnějším spánku s vědomím, že nemusíte mít starost, jak zaplatíte složenky, vemte si na pomoc Osobní rozpočtář

Chcete vědět víc o mně? To se dozvíte zde.

Komentáře