PŘÍBĚHY KLIENTŮ

Co jim přinesla naše spolupráce

POMÁHÁM LIDEM STÁT BÝT V POHODĚ S PENĚZI, ABY MOHLI ŽÍT ŽIVOT PODLE SVÝCH PŘEDSTAV.

„Pavla mi ušetřila 70 tisíc korun během jedné konzultace."

S Pavlou jsem konzultoval hlavně správu příjmů z pronájmů a investiční cashflow. Tipy, které jsem dostal na první konzultaci, mi hned ušetřily přes 70 tisíc korun na dani z příjmu (a v dalších letech to bude mnohem více) a ušetřily mi spoustu potenciálních problémů. Pomohla mi se strategií, jak si rozvrhnout síly tak, aby můj business rostl, ale já se zbytečně neudřel a měl více prostoru si život užívat. Doporučuji Pavlu pro její komplexní přehled a profesionální přístup, který jde rovnou k věci.🤩
Lukáš GondekPodnikatel & Realitní investor

„Vyvaroval jsem se slepých uliček, které by mne stály nejen peníze, ale i drahocenný čas."

Probíral jsem s Pavlou své investiční záměry a zaujalo mne, jaký má Pavla nadhled. Při hovoru s ní jsem se na stejné věci dokázal podívat novým pohledem. Myšlenky Pavly o kapitálovém zhodnocení investice do nemovitosti versus cashflow mi usnadnily rozhodování nad konkrétními nákupy. Při dalším hovoru jsem zjistil i jak ten nadhled Pavla získala. Pracovala v korporaci, byla tedy nějaký čas zaměstnanec. Byla součástí rodinné firmy, tedy nějaký čas podnikatel. Pracovala na živnostenský list jako živnostník. Investuje do nemovitostí a obchoduje aktivně na burze, tedy investor. Prošla si všemi čtyřmi kvadranty „Bohatého táty“ od Roberta Kiyosakiho. Tyto odžité zkušenosti dodávají hodnotu. Neumím přesně vyčíslit, kolik peněz jsem díky Pavle ušetřil. Myslím ale, že hodně, protože jsem se vyvaroval slepých uliček, které by mne stály nejen peníze, ale i drahocenný čas.
Martin JanečkoRealitní investor

„Pavla kvalitně popisuje, na co si člověk má dávat pozor a zná daňovou stránku investování."

Doporučuji každému, kdo se zajímá o své finance. Velice podrobně a kvalitně popisuje aspekty dané problematiky, tj. s čím se člověk může potkat, co ho čeká a na co si má dávat pozor, resp. neopomínat. Popis také zahrnuje daňovou stránku aktivit, která je výstižná a popisuje realitu dle současného daňového řádu.
Reference Vojtech: 7 důvodů, proč volit investiční nemovitost
Vojtěch DoháynosFinanční ředitel

„Našel jsem v e-booku inspiraci, díky které jsem úspěšně nakoupit za třetinovou cenu tři nemovitosti."

E-book Přemýšlej jako investor od Pavly mi otevřel oči k mému přístupu k penězům a odkryl krutou realitu, že je jedno jestli vyděláváte 20k nebo přes 100k měsíčně, důležité je jak si to nastavíte do budoucna. No naštěstí jsem ebook neodložil a dočetl až do konce a zde našel inspiraci, díky které jsem úspěšně nakoupil za třetinovou cenu tři nemovitosti.
Jiří WandasRealitní investor

„Nyní je pro mě má finanční situace mnohem přehlednější."

Rozpočtář mi doslova vytrhl trn z paty. Přála jsem si oddělit své osobní finance od těch z podnikání a v tom mi moc pomohl. Skládá z pěkně vypracovaných tabulek s širokou škálou kategorií potřebných pro život a nabízí právě i tabulku pro podnikání. Nyní je pro mě má finanční situace mnohem přehlednější a to mě konečně motivovalo pravidelně si do tabulek zaznamenávat.
Reference Lucie: Osobní rozpočtář
Lucie KonečnáAutorka projektu Máma superhrdinkou

„Vysvětlí vám, jak to v realitě vypadá s investováním do nemovitostí."

Čtivé, praktické a jednoduché - spousta kvalitních a praktických informací a důvodů, proč investovat do nemovitostí. Tento ebook se netváří jako investiční poradna ani jako reklama na to, proč někomu svěřit své peníze. Jednoduše Vám vysvětlí, jak to v realitě vypadá s investováním do nemovitosti, i když nejste žádný milionář nebo ředitel vesmíru. A proč je to vlastně dobrý nápad. Žádné dlouhé statě o trhu s nemovitostmi, o hypotékách, statistikách. Reálný a praktický průvodce, jak na to a na co nezapomenout. Doporučuji.
Reference Anna: 7 důvodů, proč volit investiční nemovitost
Anna TimkováCustomer Marketing Manager

„Možná se vám ukáže cesta, o níž jste nikdy nepřemýšleli."

Ne že bych o investiční nemovitosti nikdy neslyšela, ale nikdy jsem se zatím ani neopovažovala doufat, že by se mě něco takového mohlo týkat. A teď? Teď už jsem na tom úplně jinak. Proč? Protože těch sedm důvodů mě vážně přesvědčilo, že bych to klidně zvládla. Připadá mi to jako úžasná možnost. A to, že ji využívá čím dál více lidí, přece není jen tak. Vždyť vlastnit zaměstnance, který za vás pracuje dnem i nocí, je snad sen úplně každého z nás. Pokud vás téma investování byť jen trošičku zajímá, neváhejte a určitě si toto zajímavé čtení stáhněte. Možná se vám ukáže cesta, o níž jste nikdy nepřemýšleli. To, že jste na těchto stránkách přece není náhoda:-).
Reference Lenka: 7 důvodů, proč volit investiční nemovitost
Lenka Proškoválenkaproskova.cz

PŮJDEME DO TOHO SPOLU TAKÉ?

Napište mi, s čím vám mohu pomoci.

 napistemi@pavlamatenova.cz